Sık Sorulan Sorular

·       Tam olarak Laal Vip ne iş yapıyor ?


Laal Vip olarak havalimanında profesyonel misafir karşılama hizmeti veriyoruz , rakiplerimizden farklı olarak kişiye özel , presentable ekip ile tabletler ile karşılama yapıp , yurtdışından gelen misafirleri onları havalimanı dışında bekleyen araçlarına kadar teslim ediyoruz .Bütün rezervasyon ve iş takibimiz mail veya telefon yerine online sistem üzerinden yapıyoruz

 

·       Hangi Havalimanlarında Karşılama Hizmeti veriyorsunuz ?

Laal Meet & Greet servisi şu an itibari ile 7/24 Yeni Havalimanında hizmet vermektedir. Ayrıca 10 Haziran 2019 tarihi itibari ile Sabiha Gökçen Havalimanında Karşılama servisine başlayacaktır

 

·       Havalimanında Karşılama ile Beraber Transfer Servisi de Tedarik ediyormusunuz ?

Laal Meet & Greet olarak öncelikli hedefimiz Profesyonel Misafir Karşılama hizmeti sunmak ve siz acentalarımızın misafirlerinin memnuniyetini artırmaktır . Anca talep olması halinde Karşılama ve Transfer hizmeti de sunmaktayız. Online Rezervasyon formunda ‘’ Transfer istiyorum ‘’ kutucuğunu işaretleyerek transferinizi hızlıca rezerve edebilir ve geri kalan operasyonu ekibimiz düzenleyecektir.

 

·       Ne tür araçlarla transfer yapıyorsunuz ?

Araçlarımız son Model Mercedes Vito / Transporter ve Caravella marka bir filodan oluşmaktadır .Bütün araçlar gerekli yasal izinlere sahip olup , klimalıdır .

 

·       Karşılama Personelini nerede bulacağım ve Nasıl tanıyacağım ?

Sizi bekleyen görevlimiz bavul ve gümrük işlerinin tamamlanmasından sonraki çıkış kapısında, elinde adınız veya belirlediğiniz kelime yazılı olan Tablet ve Siyah Takım Elbiseli olarak misafirlerizi bekliyor olacaktır .Özellikle Yeni Havalimanında 3 adet farklı çıkış kapısı olması sebebiyle , misafirlerinizi Gloria Jeans Coffea önüne yönlendirmeniz hem misafirinizi bulma hemde yönlendirme açısından bize faydalı oalcaktır .

 

·       Karşılama personelini bulamazsam kime nasıl ulaşacağım ?

Sistem üzerinden atanan ekip elemanımızın numarası her bir rezervasyonda sizinle sistem üzerinden paylaşılacaktır ve her hangi bir durumda ekip arkadaşımızı arayabilirsiniz .Bunların dışında 7/24 operasyon müdürümüzü ( Oğuzhan Köksal ) +90 536 304 05 69 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

 

·       Ödeme Nasıl yapabilirim ?

Sistem üzerinden yapacağınız herbir rezervasyon , sizin carinizde birikecek ve haftalık veya 15 günlük periyotlar halinde tarafımıza banka yolu veya peşinen iletilebilmektedir.

 

·       Biriken cari hesabımı Kredi Kartı ile ödeyebilirmiyim ?

Hayır , Şu an için acentalarımızdan ödemelerimizi banka havalesi veya peşin olarak almaktayız.

 

·       Banka Hesap detaylarınızı nereden bulabilirim ?

Haftalık veya 15 günlük dönemler halinde size muhasebemiz tarafından atılacak mailde ödemeniz gereken tutar ile banka hesap numaralarımız paylaşılacaktır .

 

·       Sistemde belirtilen fiyatlar kaç kişi için geçerlidir ve herhangi bir indirim söz konusumudur ?

Profesyonel Karşılama ve Transfer hizmetini 1 – 6 Pax arası yapmaktayız ve 1 – 6 Pax arası Karşılama ücreti ve belirtilen transfer ücreti aynıdır .Yani kişi sayısına göre farklılık göstermemektedir.Fiyatlar sabit olduğundan fiyatlarda herhangi bir indirim söz konusu değildir .

 

·       Ne zaman rezervasyon yapabilirim ?

Rezervasyon sistemimiz online olarak 24 saat ve haftada 7 gün hizmet vermektedir.
En gec 3 saat öncesine kadar Misafir Karşılama ve transfer rezervasyonu yapabilirsiniz

 

·       Ne kadar önceden iptal ve değişiklik yapabilirim ?

Son 2 saat içerisinde yapılacak değişiklik ve iptaller no Show bedeli olarak tarafınıza yansıtılacaktır , Öncesinde yapılan iptaller veya değişiklikler için herhangi bir ücret ödemezsiniz

 

·       Misafirin uçağı rötar yaparsa ne olur ?

2 saatlik rötara kadar havalimanında beklemekteyiz, 2 saatin üzerindeki rötarlarda yolcularımızı karşılamak için en yüksek özveriyi göstermekteyiz fakat sorumluluk kabul edilmemektedir. Rötarlar için ekstra bir ücret istenmez.


Misafiri en fazla ne kadar bekleyebiliyorsunuz ?

Misafirin uçağı indikten itibaren 1.5 saat bekleyebilmekteyiz , belirtilen bu sürede misafir gelmezse NO SHOW olarak tarafınıza yansıtılacaktır .


·       Verilen fiyatlara Kdv Dahilmi ?

Size verilen karşılama ve transfer fiyatlarına KDV dahil değildir.

 

Fatura adresiniz nedir ?  

      Laal Otelcilik Organizasyon Turizm Taşımacılık Tic.Ltd.Şti
Nisbetiye Mah.Gazi Güçnar  Sk. Uygur Apt. No:4 içkapı :7 Beşiktaş / İstanbul
Beşiktaş Vergi Dairesi - VN : 607 066 0302