Hakkımızda

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz turizm alanında,Laal Otelcilik Organizasyon Turizm Taşımacılık Ticaret Ltd.Şti adıyla temelini oluşturduğumuz Laal Meet & Greet , ‘’ İlk İzlenim Önemlidir ‘’ slogani ile Istanbul Havalimanlarında Profesyonel Misafir Karşılama hizmetiyle faaliyetlerimize başladık.Amacımız Türkiye’nin turistik destinasyonlarında benzer sorunlar için kurumsal bir marka yaratıp , Türk insanının gülen yüzünü , ülkemizi ziyaret eden misafirlere göstermektir.

Hizmet sektöründe kalite bilinci ile koşulsuz müşteri memnuniyetinin artık bir gereklilik olduğunu düşünmekteyiz. Bu güne kadar yapmış olduğumuz araştırmalar sonucu havalimanlarında eksiklikliğini hissettiğimiz Profesyonel Misafir Karşılama Hizmetlerini biraz daha şekillendirerek 7/ 24 hizmet veren , yabancı dil bilen, prezantabl karşılama personellerimiz ile sizin değerli misafirlerinizi karşılamaktan mutluluk duyarız .

Mükemmel hizmetin, işinde uzman bir kadronun uyum içersinde çalışmasının bir sonucu olduğunun bilincinde olarak ve bu bilinçle oluşturduğumuz hedef, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi, isteklerinizi zamanında karşılamayı kendimize ilke edindik.

Laal Vip ; hizmetlerinde yeni bir soluk, yeni bir atılım, yeni bir güç olarak devam edecektir.